podpořte Marka Hilšera

Jak podpořit kandidaturu Marka Hilšera na prezidenta?

Můžete poslat finanční osobní dar na transparentní účet kandidáta: 2500932815/2010. Zde lze sledovat pohyby na účtu, za co jsou peníze vynakládány, vše je podloženo fakturami. Všem dárcům děkujeme!!

Nebo můžete sehrát nějakou roli v jeho kampani. Jak se říká, není malých rolí, každá pomoc přispěje k mozaice dlouhé kampaně, která jako celek přinese velkou změnu – posune vizi Marka Hilšera k dalším lidem, zefektivní dosah kampaně a informovanost voličů.

Zkuste to – stanete se součástí něčeho většího. Příkladů z historie, kdy se ze skromných začátků podařilo krok za krokem splnit nějaký velký úkol, známe jistě hodně. Podívejme se konkrétně, jak je možné pomoci kandidatuře Marka Hilšera jinak než finančně, když se k tomu nějakou formou rozhodnete:

  • = sdílejte Facebookové stránky, propojte se na Twitteru, na Instagramu, sledujte hashtag #Marek2018
  • = propagujte tento volební web;
  • = nabídněte e-mailem své spojenectví, ať jste odkudkoli (až Vaším směrem pojedeme, ozveme se, můžete přijít a přivést známé)
  • = sami projevte zájem o návštěvu Vaší lokality a něco nám o ní napište;
  • = nabídněte se jako dobrovolník pro distribuci petičních archů a dejte nám o své činnosti vědět. Pošleme Vám další promo materiály a informace.


Kontaktujte Marka Hilšera


Podporu kandidatuře Marka Hilšera vyjádřili:

MUDr. Jiří Hönig

chirurg; lékař Městské nemocnice Kadaň

„Marka Hilšera znám od gymnaziálních let. Již za studií měl velkou schopnost lidi spojovat. Zprvu se jednalo o akce kulturní, společenské. Časem se angažoval ve věcech veřejných a politických. Vždy se snažil vidět dění v souvislostech. Nebál se veřejně vystoupit proti bezpráví, prospěchářství, politikaření, lži. Právě pro jeho smysl pro spravedlnost, pro jeho velký cit k člověku jako jednotlivci, pro jeho odvahu, pro jeho chápání české politiky v tradičním českém i evropském kontextu podpořím Marka Hilšera v kandidatuře na prezidentský úřad. Je pro mě zárukou spravedlnosti a správného směřování republiky.“

doc. Adam Halaš, Ph.D.

režisér, pedagog, mim a moderátor; vedoucí Katedry nonverbálního divadla HAMU

„Marka znám od dětství, jsme přátelé od základní školy. Je to člověk inteligentní, sympatický, ambiciózní a odvážný. Mezi jeho přednosti patří slušnost, skromnost a trpělivost. Jeho schopnost mluvit s kýmkoliv ve vzájemném porozumění je pozoruhodná. Léky proti zákeřným nemocem jsme vymýšleli už na základce jako děti a slíbili si, že v tom budeme pokračovat až budeme dospělí. A Marek drží toto slovo svou prací v ústavu biochemie. Kromě medicíny se věnuje dlouhodobě neduhům občanské společnosti. Naše společnost potřebuje vzdělané a kreativní persony jako je on.“

Mgr. et Mgr. Marek Vácha, Ph.D.

řečený Orko, kněz, biolog a vysokoškolský učitel; přednosta Ústavu etiky na lékařské fakultě

„Marka Hilšera znám mnoho let. Z jeho rozhodnutí účastnit se prezidentské kampaně mám radost a hned řeknu proč. Marek je vzdálen touze po slávě, penězích či čemkoli podobném. Tím si jsem jist na tisíc procent. Jen je možná citlivější než my a má ostřejší smysl pro pravdu. Tento jeho povahový rys jej vede k přesvědčení, že pokud určitá dobrá díla neuděláme my, nebudou udělána vůbec. Proto jeho kandidaturu plně podporuji. A vím, že zázraky se občas dějí.“